תכנית ליווי אחד על אחד להצלחה והגשמה – 12 מפגשים

מכיר את המשפט – החיים הם במה ואנחנו השחקנים? אבל להבדיל מהשחקנים בקולנוע או בתיאטרון, אנחנו לא תמיד משחקים את המשחק שלנו. שחקן יודע מהו התפקדי שלו, איזה דמות הוא מגלם, מהן התכונות שלו, מי הוא. האם גם אנחנו יודעים זאת?

רוב האנשים חיים את החיים שלהם ברוטינה מסוימת – ללמוד בבית ספר, באוניברסיטה, לקחת קורסים, לעבוד, להקים משפחה ולפנות את המקום לדור החדש. קיים איזשהו מעגל חיים קבוע שמישהו קבע אותו ורוב רובם של האנשים הולכים לפיו. אבל האם צריך לחיות כך?

הם משחקים את החיים לא לפי המשחק שלהם אלא לפי מה שאחרים קובעים. הרבה פעמים הם מוותרים על החלומות שלהם, הולכים לפי הזרם, לפי מה שהסביבה מכתיבה, במקום להגשים את עצמם ואת החלומות שלהם. הסיבה לכך? יש לא מאט: חוסר הבנה מי אנחנו, פחדים, מערכת האמונות שאינה מקדמת, הסביבה, מחסומים, דפוסי התנהגות, פרדיגמות ועוד.

כאן נכנס לתמונה מנטור. מי זה מנטור?

מנטור הוא אדם שמלווה אותך בתהליך של התפתחות אישית, רוחנית ומקצועית, מאפשר לך לממש את עצמך,להשיג את התוצאות והמטרות הרצויות לך, להגשים את עצמך, לגלות את הגדולה שבך, את הפוטנציאל האדיר שטמון בתוכך, ליהנות מצמיחה אישית ורוחנית. מנטור מאפשר לך לחיות חיי שפע, עושר ואושר בכל המובנים! 

מנטור הוא אדם שמכוון אותך, מראה לך את הדרך, הוא גם מאמן, גם יועץ וגם מורה. מנטור מאתגר ו"מותח" אותך, מעצים אותך, מספק לך כלים מעשיים להצלחה, נותן השראה ומוטיבציה. מנטור רואה את הגדולה שלך העומדת מולו ומאפשר לך מסגרת בה אתה יכול לפעול בביטחון ובאופן שבו מעולם לא פעלת בעבר.

מנטור מעביר לך כחניך המון ידע במסגרת תהליך ההעצמה והתפתחות אישית, מהווה בשבילך מודל להתנהגות.

אבל אינני מתכוונת לידע שאנחנו רוכשים במסגרת הלימודים בבית ספר, אוניברסיטה ועוד. כולנו יודעים מספיק. ובכל זאת, למרות כל הידע הזה ,חלק גדול מהאנשים מרגישים שהם היו רוצים להשיג יותר בחייהם. הם מרגישים שלעומת כל הידע שהם רכשו, זה לא עוזר להם להשיג מטרות , להגשים חלומות, להגשים את עצמם.

אני מתכוונת לתהליך ליווי להצלה והגשמה אישית שלך!

מה כוללת התכנית?

  • תכנית ליווי אישי של 12 מפגשים
  • מפגש אימון מקצועי בשבוע – אחד על אחד עם דיאנה בן צבי- פגישה בין שעה לשעה וחצי
  • עבודה מעשית הכוללת מטלות ומשימות בין מפגש למפגש – הרבה עבודה מעשית בין המפגשים
  • בניית תכנית פעולה ואסטרטגיה ברורות ומדויקות לביצוע הפעולות על מנת להשיג את המטרות

במהלך התכנית יתבצע תהליך של הגדרת יעדים, בניית תכנית פעולה מסודרת ומוגדרת, תוך כדי עבודה רבה על המוח: בניית מודל חדש עם מערכת אמונות, 6 צרכים בסיסיים, תפיסות וסולם הערכים התואמים את מודל החיים שהמשתתף רוצה ליצור לעצמו על מנת לחיות חיי הגשמה והצלחה, שינוי דפוסים מעכבים ומחסומים פנימיים, שינוי ברמת התת מודע ולא רק בתיאוריה, שינוי אמיתי!

 מה מיוחד בתכנית?

  1. יחס אישי ועבודה אישית עם דיאנה בן צבי
  2. עבודה מעשית עם המון משימות, מטלות ועשייה בין המפגשים
  3. יצירת סביבה תומכת ומקדמת
  4. קבלת כלים נוספים להגשמת היעדים
  5. מענה טלפוני ודרך האימייל במקרים של עזרה דחופה. המענה הטלפוני ובמיילים מיועד לנושאים קצרים, מהירים וחשובים שאינם סובלים דחיה עד למועד המפגש.
  6. אינטראקציה יום יומית דרך המיילים על מנת לעדכן בתוצאות של המשימות שניתנו לביצוע.

התכנית מיועדת לאנשים רציניים בלבד שבאמת מרגישים את הצורך העמוק לצאת לדרך של שינוי ולשחרר את הענק שבפנים, להגיע להגשמה אישית, כלכלית, חברתית ורוחנית ולממש את הפוטנציאל העצום שטמון בהם.

מטרת התכנית היא לעזור למשתתף לפתח הרגלים חדשים שהם חיוניים על מנת להיות האדם שהוא רוצה להיות, וזה תוך כדי תהליך הליווי עצמו, על מנת להפוך הרגלים אלו לחלק בלתי נפרד מהחיים שלו גם אחרי התהליך.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישת היכרות, יש למלא פרטים שלמטה ואחזור במהלך 24 שעות.